Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
|
TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06.2024 - 15.06.2024 |
|
Pořadatel: | TK MalyOpen | Ředitel: | Daniel Malý | Způsob přihlašování: | web, e-mail, tel, sms |
Kontaktní údaje: |
|
Místo konání: |
resort Zaton, Chorvatsko, Nin, Zadar,
|
Dvorce: | 6 | Uzávěrka: | 31.03.2024 |
Vypsané soutěže:
, čtyřhra, mix |
Přihlášky
|
| Prezence: | 08.06.2024 20:00 - 21:00 | | Zahájení: | 09.06.2024 08:45 | | Ukončení: | 14.06.2024 18:00 | | Startovné: | 2000 za hráče Kč | | Rating: | 1-5 | | Účast: | 55 |
|
|
| |
|
|
11.05. | MO - Litomyšl - Osík, dvouhra Open |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
25.05. | MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
16.06. | MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open - NEDĚLE |
22.06. | MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open |
29.06. | Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje |
20.07. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
03.08. | MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 109
|
2. | Hirsch Petr | 89
|
3. | Dvořáček Libor | 79
|
4. | Bryška Marcel | 72
|
5. | Pluskal Patrik | 61
|
6. | Janíček Radim | 53
|
7. | Zrnčík Patrik | 53
|
8. | Juránek Pavel | 52
|
9. | König Leopold | 52
|
10. | Páleník Petr | 52
|
| |
|
1. | Koóšová Iva | 36
|
2. | Kubicová Kamila | 36
|
3. | Melicharová Klára | 31
|
4. | Neúročná Martina | 31
|
5. | Němečková Naďa | 26
|
6. | Ondrušíková Petra | 26
|
7. | Dobešová Petra | 21
|
8. | Paulátová Jana | 21
|
9. | Homolová Dana | 16
|
10. | Mokošová Olga | 16
|
| |
|
1. | Janíček Radim | 19
|
2. | Kubicová Kamila | 19
|
3. | Herzán Drahomír | 16
|
4. | Koóšová Iva | 16
|
5. | Havelka Richard | 13
|
6. | Homolová Dana | 13
|
7. | Ondrušíková Petra | 13
|
8. | Traj Štefan | 13
|
9. | Koch Pavel | 10
|
10. | Paulátová Jana | 10
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|