Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
|
BADMINTON - Brno, čtyřhra muži, MIX |
20.02.2010 |
Pozvánka
|
Pořadatel: | Richard Foltýn a OS Maly Open | Ředitel: | Daniel Malý | Způsob přihlašování: | web, e-mail, tel, sms |
Kontaktní údaje: |
|
Místo konání: |
BH Sprint, Sportovní 2a, Brno,
|
Dvorce: | 6 | Míče: | plastové YONEX Mavis, modrý pásek | Zázemí: | moderní areál, šatny, sprchy, sportbar | Nadstand. služby: | lehké občerstvení a iontový nápoj v ceně startovného. | Uzávěrka: | 19.02.2010 |
Úhrada startovného: |
při prezenci
|
Poznámka: | Turnaj je určen všem amatérským hráčům i hráčkám a oddílům hrajícím nejnižší (městskou) soutěž. Již přihlášený hráč, který se nemůže turnaje zúčastnit, ať o tom informuje pořadatele (email, sms) |
Vypsané soutěže:
čtyřhra muži |
Přihlášky
|
| Prezence: | 20.02.2010 10:30 - 10:50 | | Zahájení: | 20.02.2010 11:00 | | Ukončení: | 20.02.2010 14:00 | | Startovné: | 250 za hráče Kč | | Účast: | 24 | | Systém: | Skupiny + play-off finále (bude upřesněno podle počtu hráčů) |
|
čtyřhra MIX |
Přihlášky
|
| Prezence: | 20.02.2010 13:00 - 13:20 | | Zahájení: | 20.02.2010 13:30 | | Ukončení: | 20.02.2010 16:30 | | Startovné: | 250 za hráče Kč | | Účast: | 24 | | Systém: | Skupiny + play-off finále (bude upřesněno podle počtu hráčů) |
|
|
| |
|
|
05.04. | HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 37
|
2. | Svoboda Jaroslav | 32
|
3. | Hirsch Petr | 28
|
4. | Dvořáček Libor | 27
|
5. | Joch Michael | 19
|
6. | Bučík Marek | 18
|
7. | Hrdý Richard | 18
|
8. | Kijonka Radim | 18
|
9. | Odstrčil Jan | 18
|
10. | Seidl Jan | 18
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|