Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










14.12.2014 - Badminton Brno TH Sprint, čtyřhra Open Medium a Mix Medium
Daniel Malý, 14.12.2014

Dvacet čtyři dvojic spravedlivě rozdělených ve dvou kategoriích na čtyřhru Open a čtyřhra Mix se v neděli 14.12. utkalo v Brně na Sprintu na posledním turnaji série MalyOpen v tomto roce.

Po odehrání základních skupin v obou kategoriích, se hráči utkali ve vyřazovacích bojích, kdy v závěrečném finále v kategorii čtyřhra Open proti sobě nastoupili brněnští hráči Martin Svoboda a Marian Blažek proti Jaroslavu Samkovi s Tomášem Prekem a v kategorii Mixů se utkali Nela Ondráčková s Michalem Říhou proti Haně Pospíšilové a Mílovi Sáňkovi. V obou případech prvně jmenovaní byli také ti šťastnější, kteří se radovali z turnajového vítězství.

Pozornost a gratulaci si zaslouží také umístění Bárči Jůzové, která ve dvojici s Petrem Doležalem získala pohárek za 3. místo v MIXu a dosáhla pro sebe zatím nejlepšího umístění na turnajích MalyOpen!

Gratulujme vítězům, děkujeme všem účastníkům za přízeň, kterou jste nám po celý rok dávali, a těšíme se, že se s vámi všemi opět setkáme na dalších turnajích série MalyOpen, které pro vás v roce 2015 připravíme.

Jako první se uskuteční Turnaj Mistrů 11.1.2015, kde se od 13,00 do 17,00 hod utkají nejlepší dvojice dle tabulkového umístění za rok 2014 a to v kategorii Open a Mix.

Krásné Vánoce, pevné zdraví a vše nejlepší v novém roce 2015 vám přejí

Dan, Ricardo a František


Kategorie Medium Open:

1. Svoboda Martin (Máca) - Blažek Marian

2. Samek Jaroslav – Prek Tomáš
3. Sáňka Míla - Říha Michal
4. Foltýn Richard - Doležal Petr
5. Geršl Miroslav - Kubový Petr
6. Ondráčková Nela - Pospíšilová Hana
7. Pelcová Kateřina - Paseková Ladislava
8. Komarovský Petr - Borovikov Arkadiy
9. Kopecká Bára – Vojteková Lucia
10. Jurček František – Jůzová Bára
11. Šulcová Miroslava - Šťastná Iva
12. Grussmannová Dana - Buršíková Alexandra

Kategorie Medium Mix:

1. Ondráčková Nela – Říha Michal

2. Pospíšilová Hana – Sáňka Miloslav
3. Jůzová Bára – Doležal Petr
4. Krejčířová Iva – Jurček František
5. Vojteková Lucia – Chudíc
6. Kopecká Bára – Kubový Petr
7. Paseková Ladislava – Blažek Marian
8. Grussmannová Dana – Foltýn Richard
9. Pelcová Kateřina – Svoboda Martin
10. Šťastná Iva – Borovikov Arkadiy
11. Buršíková Alexandra – Geršl Miroslav
12. Šulcová Mirka – Komarovský Petr








Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031