Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










19.10.2014 - badmintonový turnaj MO Brno Sprint, čtyřhra Open Hard, Medium, Mix Hard a Medium
Daniel Malý, 19.10.2014

V neděli se uskutečnil v Brně na Sprintu další badmintonový turnaj MalyOpen. Celkem čtyřicet dvojic se utkalo ve dvou disciplínách čtyřhra Open a Mix, rozdělených ještě do dle výkonosti na kat. Hard a Medium. Turnaj měl velmi pěkné obsazení také zahraničními hráči, kdy nejvíce vynikal nakonec zlatý Adrian Hundhausen (USA) a stříbrný Shoaib Haider z Pakistánu, ale i pátí v pořadí Juraj Hudák původem zo Slovenska a Rus Arkadiy Borovikov se neztratili v nejpočetnějším zastoupení, které samozřejmě měli domácí hráči z různých brněnských klubů, kterým zdatně sekundovali také hráči z Vysočiny a dalších klubů Jižní Moravy.

Turnaj má již svá ustálená pravidla, takže po odehrání základních skupin, se nejlepší dvojice utkaly ve vyřazovacím pavouku play-off a ostatní v pavouku útěchy.

Po odehrání všech naplánovaných utkání se z vítězství v kategorii čtyřhra Open Hard radoval již zmíněný Adrian Hundhausen s spoluhráčem Petrem Komarovským, stejnou soutěž avšak v Mediu pak ovládli Marian Blažek s Martinem "Mácou" Svobodou, který si naložil pěknou porci utkání, takže "Máco velké uznání!". V kategorii Mixů si tu silnější Hard vyhráli zástupci jihlavské školy Adéla Vítková s Ondrou Helarem a slabší Medium pro sebe získali Hedvika Tvrdá a Vladimír Šemík.

Děkujeme všem zúčastněným hráčům za skvělé výkony, gratulujeme vítězům a těšíme se na setkání na dalším z turnajů MalyOpen 2014, pravděpodobně 14.12.2014 v Brně na Sprintu.

Naviděnou se opět těší

Dan, František a Ricardo.


Výsledky:
Open Hard:
1. Adrian Hundhausen a Petr Komarovský

2. Miloslav Sáňka a Michal Říha
3. Leoš Poříz a Ondřej Helar
4. Zdeněk Doložílek a Mirek Geršl
5. Martin Vonšák a Juraj Hudák
6. Adéla Vítková a Radka Pořízová
7. Milan Valenta a Arkadiy Borovikov
8. Jolana Turenová a Ladislav Prudký

Open Medium:
1. Marian Blažek a Máca Svoboda

2. Zdeněk Pezlar a Shoaib Haider
3. Richard Foltýn a Petr Doležal
4. Vladimír Šemík a Jakub Helar
5. Zdeněk Krupica a Petr Kubový
6. Bronislav Melichar a František Jurček
7. Klára Svobodová a Nela Ondráčková
8. Jan Lošťák a David Blažek

MIX Hard:
1. Adéla Vítková a Ondřej Helar

2. Jolana Turenová a Ladislav Prudký
3. Jana Doložílková a Zdeněk Doložílek
4. Klára Svobodová a Miloslav Sáňka
5. Nela Ondráčková a Michal Říha
6. Jitka Nečasová a Milan Valenta
7. Natálie Randulová a Jindřich Randula
8. Radka Pořízová a Leoš Poříz
9. Doubravka Brávková a Martin Vonšák
10. Lisa Šplíchalová a Tomáš Míča
11. Hedvika Tvrdá a Jakub Helar
12. Hana Pospíšilová a Máca Svoboda

Mix Medium:
1. Hedvika Tvrdá a Vladimír Šemík

2. Hana Pospíšilová a Máca Svoboda
3. Iris Blažková a Marian Blažek
4. Iva Krejčířová a Bronislav Melichar
5. Jana Malíková a David Blažek
5. Doubravka Brávková a Arkadiy Borovikov
7. Lisa Šplíchalová a Tomáš Míča
7. Mirka Kučerová a Richard Foltýn
9. Bára Kopecká a Zdeněk Krupica
10. Helena Veselá a František Jurček
11. Bára Jůzová a Petr Kubový
12. Iva Müllerová a Jan Lošťák

Foto Leoše Poříze najdete zde








Příští akce
 
20.07. MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open
27.07. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
03.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
03.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
10.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
10.08. MO - GRILOVACÍ turnaj, 31. ročník Maly´s Cup
17.08. MO - Praha, KVALIFIKACE, dvouhra a čtyřhra muži
31.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra a čtyřhra Open
06.09. 20.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 6.-8.9.2024
 


Malý Open 2024
22.06.2024
 
1.Vaculík Aleš109
2.Žabka Anton95
3.Tropek Jozef92
4.Hirsch Petr89
5.Soukup Pavel86
6.Ducháček Pavel81
7.Dvořáček Libor79
8.Kašper Vladislav74
9.Bryška Marcel72
10.Pecháček Tomáš70
 

Malý Open 2024 ŽENY
22.06.2024
 
1.Glázrová Jeanet42
2.Homolová Dana42
3.Balcarová Kristýna39
4.Rigová Božena37
5.Koóšová Iva36
6.Kubicová Kamila36
7.Jarošová Radka35
8.Melicharová Klára31
9.Neúročná Martina31
10.Němečková Naďa26
 

Malý Open 2024 MIX
22.06.2024
 
1.Herzán Drahomír28
2.Homolová Dana22
3.Traj Štefan22
4.Bezák Marek21
5.Šmejkalová Tereza21
6.Chleboun Jan20
7.Rözslerová Jana20
8.Janíček Radim19
9.Kubicová Kamila19
10.Foltýn Richard18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2023
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031