Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










19.10.2014 - badmintonový turnaj MO Brno Sprint, čtyřhra Open Hard, Medium, Mix Hard a Medium
Daniel Malý, 19.10.2014

V neděli se uskutečnil v Brně na Sprintu další badmintonový turnaj MalyOpen. Celkem čtyřicet dvojic se utkalo ve dvou disciplínách čtyřhra Open a Mix, rozdělených ještě do dle výkonosti na kat. Hard a Medium. Turnaj měl velmi pěkné obsazení také zahraničními hráči, kdy nejvíce vynikal nakonec zlatý Adrian Hundhausen (USA) a stříbrný Shoaib Haider z Pakistánu, ale i pátí v pořadí Juraj Hudák původem zo Slovenska a Rus Arkadiy Borovikov se neztratili v nejpočetnějším zastoupení, které samozřejmě měli domácí hráči z různých brněnských klubů, kterým zdatně sekundovali také hráči z Vysočiny a dalších klubů Jižní Moravy.

Turnaj má již svá ustálená pravidla, takže po odehrání základních skupin, se nejlepší dvojice utkaly ve vyřazovacím pavouku play-off a ostatní v pavouku útěchy.

Po odehrání všech naplánovaných utkání se z vítězství v kategorii čtyřhra Open Hard radoval již zmíněný Adrian Hundhausen s spoluhráčem Petrem Komarovským, stejnou soutěž avšak v Mediu pak ovládli Marian Blažek s Martinem "Mácou" Svobodou, který si naložil pěknou porci utkání, takže "Máco velké uznání!". V kategorii Mixů si tu silnější Hard vyhráli zástupci jihlavské školy Adéla Vítková s Ondrou Helarem a slabší Medium pro sebe získali Hedvika Tvrdá a Vladimír Šemík.

Děkujeme všem zúčastněným hráčům za skvělé výkony, gratulujeme vítězům a těšíme se na setkání na dalším z turnajů MalyOpen 2014, pravděpodobně 14.12.2014 v Brně na Sprintu.

Naviděnou se opět těší

Dan, František a Ricardo.


Výsledky:
Open Hard:
1. Adrian Hundhausen a Petr Komarovský

2. Miloslav Sáňka a Michal Říha
3. Leoš Poříz a Ondřej Helar
4. Zdeněk Doložílek a Mirek Geršl
5. Martin Vonšák a Juraj Hudák
6. Adéla Vítková a Radka Pořízová
7. Milan Valenta a Arkadiy Borovikov
8. Jolana Turenová a Ladislav Prudký

Open Medium:
1. Marian Blažek a Máca Svoboda

2. Zdeněk Pezlar a Shoaib Haider
3. Richard Foltýn a Petr Doležal
4. Vladimír Šemík a Jakub Helar
5. Zdeněk Krupica a Petr Kubový
6. Bronislav Melichar a František Jurček
7. Klára Svobodová a Nela Ondráčková
8. Jan Lošťák a David Blažek

MIX Hard:
1. Adéla Vítková a Ondřej Helar

2. Jolana Turenová a Ladislav Prudký
3. Jana Doložílková a Zdeněk Doložílek
4. Klára Svobodová a Miloslav Sáňka
5. Nela Ondráčková a Michal Říha
6. Jitka Nečasová a Milan Valenta
7. Natálie Randulová a Jindřich Randula
8. Radka Pořízová a Leoš Poříz
9. Doubravka Brávková a Martin Vonšák
10. Lisa Šplíchalová a Tomáš Míča
11. Hedvika Tvrdá a Jakub Helar
12. Hana Pospíšilová a Máca Svoboda

Mix Medium:
1. Hedvika Tvrdá a Vladimír Šemík

2. Hana Pospíšilová a Máca Svoboda
3. Iris Blažková a Marian Blažek
4. Iva Krejčířová a Bronislav Melichar
5. Jana Malíková a David Blažek
5. Doubravka Brávková a Arkadiy Borovikov
7. Lisa Šplíchalová a Tomáš Míča
7. Mirka Kučerová a Richard Foltýn
9. Bára Kopecká a Zdeněk Krupica
10. Helena Veselá a František Jurček
11. Bára Jůzová a Petr Kubový
12. Iva Müllerová a Jan Lošťák

Foto Leoše Poříze najdete zde








Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006