Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Maly´s Cup 2014 - Brno Chrlice 12.07.2014
Daniel Malý, 16.07.2014

Přátelé, milá tenisová rodino!

„Jarda Jágr promine, že jsem si poupravil jeho oslovení Hokejové rodiny“. Ale věřím, že to nejlépe vystihuje mé pocity při psaní komentáře k 21. ročníku grilovacího turnaje Maly´s Cup.

Než jsem začal psát, tak jsem si prohlédl galerii fotek z předešlých ročníků tohoto turnaje. A uvědomil jsem si, kolik tenistů prošlo přes tento, pro nás hodně osobní, turnaj. Některé tváře se objevili a zase zmizely, takže si je téměř již nedokáži vybavit, ale mnohem více tváří mě bylo velmi dobře známých. Některé se trošku změnily, u někoho „přibylo pár šedin“, ale byl jsem opravdu velmi překvapen, když jsem si uvědomil, jak dlouho se známe.

Takže nechci být vůbec sentimentální, ale uvědomil jsem si, jak velký osobní závazek vůči VÁM máme.

Vážená tenisová rodino, děkujeme vám za důvěru, kterou nám svojí účastí na těchto akcí vyjadřujete, věřte, že si ji nesmírně vážíme a uděláme vše proto, abychom ji nezklamali...

Maly´s Cup není jen o tenisu, který je samozřejmě jeho nosným prvkem, ale také o dobrém jídle, pití a zábavě, takže dovolte mi tímto poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci této akce.

Krásné léto, hodně zdaru a těšíme se naviděnou

Dan a František


PS: děkujeme také za případnou informaci o tenisové raketě Head, kterou zde kolega zapomněl.


Výsledky:
Medium:
1. Jaroslav Slezák a Martin Lapčík

2. Jaroslav Smejkal a Jan Matějek
3. Michal Konečný a Luboš Pařízek, Eda Hrouzek a Pavel Bednář
5.-8. Mirek Skalík a Mirek Filip, Libor Rojar a Jan Šálek,
Jan Seidl a Roman Maršalík, František Kočíř a Vladimír Klinger
9. Karel Skokan a Martin Švarc
10. Miloš Žák a Přemysl Cendelín
11.-12. Petr Kovač a Bob Hřebíček, Pavel Zbožínek a Tomáš Koudelka
13.-18. Jaromír Vyhnalík a Martin Havránek, Evžen Šik a Michal Rovenský,
Martin Skokan a Radek Skokan, Karel Krátký a Marek Šuler,
Zdeněk Pavlík a Richard Foltýn, Martin Petřek a Vladimír Koldinský

Hard:
1. Vít Krejčiřík a Marek Laštůvka

2. Jiří Matuška a Radim Janíček
3. Petr Handlíř a Vašek Tauš, Marcel Bryška a Aleš Vaculík
5.-8. David Cápík a František Čermák, Jiří Dohnal a Karel Bradáč,
Lukáš Mach a Michal Kučerka, Josef Kučírka a Aleš Opálka
9. Robert Nejedlý a Marek Hökl
10. Ivo Matoušek a Miloš Strážnický
11.-12. Martin Krupička a Jiří Kadlec, Mirek Geršl a David Tolstych
13.-16. Lukáš Koseček a Martin Dobíšek, Vladimír Kašper a Jiří Střílek,
Marek Novák a Gregi Mareček, René Parák a Miloš Bořil

Ženy:
1. Radka Šoupalová a Kamila Kubicová

2. Katarína Gocalová a Ľubica Kúšiková
3. Katka Pospíšilová a Renata Höklová, Jarka Vejmělková a Naďa Němečková
5. Zdeňka Pazderová a Iva Novotná
6. Jana Nejedlá a Jana Hrouzková
7.- 9. Lucie Hynková a Pavla Švécarová, Kamila Kaletová a Veronika Bednářová,
Renáta Šedivá a Dana Kleinová

Mix:
1. Kamila Kubicová a Vít Krejčiřík

2. Iva Novotná a Aleš Opálka
3. Jarka Vejmělková a Radim Janíček, Kamila Kaletová a Marek Laštůvka
5.-8. Jana Hrouzková a Vláďa Kašper, Renata Höklová a Marek Hökl,
Ľubica Kúšiková a Jiří Matuška, Katka Pospíšilová a Václav Tauš
9.-12. Lucie Konečná a Michal Konečný, Katarína Gocalová a Josef Kučírka,
Jana Nejedlá a Eduard Hrouzek, Pavla Švécarová a Miloslav Bořil
13.-18. Jana Stošková a Mirek Skalík, Lucie Hynková a Richard Foltýn,
Zdeňka Pazderová a Tomáš Koudelka, Renáta Šedivá a Jiří Šedivý,
Veronika Bednářová a Pavel Bednář, Dana Kleinová a René Parák








Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006