Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Tenis u moře 2014 – Zadarská Riviera - 14. – 21. 06. 2014 Holiday Village Zaton
František a Daniel Malý, 22.06.2014

Skvělá parta tenistů okořeněná také novými účastníky a jejich rodinnými příslušníky, se v půlce června setkala na písčitých plážích a samozřejmě také antukových kurtech při jubilejním 10. ročníku aktivní tenisové dovolené v chorvatském Zatonu u historického městečka Nin.

Náš týdenní pobyt se nesl nejen ve sportovním tempu tenisového turnaje, ale také v odpočinkovém rytmu večerních posezení zpříjemněném koštem domácí pálenky, pokeru a mariáše. A za doprovodu dvou kytar nejprve pro ty nejmenší a později i pro nás starší jsme vystřídali hudební repertoár a skladby dob krátce minulých a při tanečním rytmu jsme si užili také nefalšovanou Oldies party.

Týden utekl jak voda, takže v pátek odpoledne při vyhlašování nejúspěšnějších tenistů jsme již střádali plány na další setkání u moře, které jak pevně věříme, se uskuteční opět za rok v některém z letovisek u chorvatského moře.

Přátelé, děkujeme vám všem za skvělou náladu a atmosféru, kterou jste vnesli do této akce, děkuji všem organizátorům soutěží v tenisu, koštu a hudebníkům za jejich pomoc vás trošku pobavit a těším se na další setkání s vámi všemi na turnajích a akcích MalyOpen 2014-15.

Krásné prázdniny, hodně zdraví a tenisových úspěchů vám všem přejí

Dan a František


Výsledky:
Čtyřhra muži HARD:
1. Radim Janíček a Roman Maršalík

2. Miroslav Skalík a Lukáš Mach
3. Radek Štědroňský a Martin Tofi, 4. Karel Skokan a Vladimír Kašper,
5. Daniel Malý a František Malý, 6. Přemysl Cendelín a Miloš Žák,
7. David Hasil a Petr Kotulán, 8. Robert Nejedlý a Eduard Hrouzek

Čtyřhra muži MEDIUM:
1. Miroslav Filip a Tomáš Stříbrný

2. Miloš Stuchl a Petr Witoš
3. Čeněk Hrdlička a Tono Žabka, 4. Martin Mádle a Vladimír Čapek,
5. Martin Švarc a Antonín Švarc, 6. Zdeněk Pavlík a Richard Foltýn

Čtyřhra ženy:
1. Boženka Stropková a Milena Filipová

2. Lucie Kadlecová a Zdeňka Batíková
3. Jana Nejedlá a Jana Hrouzková, 4. Eva Kundeliusová a Eva Pavlíková

Čtyřhra mix HARD:
1. Radka Poulová a Petr Poul

2. Zdeňka Batíková a Martin Tofi
3. Pavla Švécarová a Miloš Bořil, 4. Eva Hrouzková a Eduard Hrouzek,
5. Lucie Kadlecová a Josef Bauer, 6. Markéta Strnadová a David Hasil

Čtyřhra mix MEDIUM:
1. Nikola Stříbrná a Tomáš Stříbrný

2. Dragica Matoušková a Radek Štědroňský
3. Eva Kundeliusová a Miloš Stuchl, 4. Milena Filipová a Miroslav Filip,
5. Dana Rychetská a Pavel Rychetský, 6. Boženka Stropková a Zdeněk Pavlík

Čtyřhra mix SOFT:
1. Eva Pavlíková a Vladimír Čapek

2. Kristýna Švarcová a Miroslav Skalík
3. Anna Žabková a Petr Kotulán, 4. Kateřina Witošová a Petr Witoš,
5. Anna Jirků a Bohuslav Jirků, 6. Anička Mádlová a Martin Mádle

Dvouhra muži HARD I.:
1. Radim Janíček

2. Martin Tofi
3. Miloš Bořil 4. Roman Maršalík
5. Petr Kotulán, 6. Přemysl Cendelín
7. Tomáš Stříbrný 8. Radek Štědroňský

Dvouhra muži HARD II.:
1. Robert Nejedlý

2. Martin Mádle
3. Tono Žabka, 4. Miloš Stuchl
5. Eduard Hrouzek, 6. David Hasil

Dvouhra muži MEDIUM I.:
1. Miroslav Filip

2. Miloš Žák
3. Bohuslav Jirků, 4. Radek Skokan
5. Martin Švarc, 6. Vladimír Čapek

Dvouhra muži MEDIUM II.:
1. Martin Skokan

2. Richard Foltýn
3. Antonín Švarc, 4. Čeněk Hrdlička

Dvouhra ženy MEDIUM I.:
1. Lucie Kadlecová

2. Markéta Strnadová
3. Jana Nejedlá, 4. Zdeňka Batíková

Dvouhra ženy MEDIUM II.:
1. Pavla Švécarová

2. Eva Pavlíková
3. Jana Hrouzková, 4. Eva Kundeliusová
5. Dragica Matoušková, 6. Anna Jirků
7. Kateřina Witošová, 8. Anna Žabková








Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006