Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










16.03.2014 - BADMINTONOVÝ turnaj MO Brno Sprint, čtyřhra Open a Mix
Daniel Malý, 16.03.2014

V neděli se uskutečnil v Brně na Sprintu badmintonový turnaj MalyOpen 2014 ve dvou disciplínách čtyřhra Open a Mix, nově také rozdělený podle výkonosti na Hard a Medium.
Docela slušná účast ve všech kategoriích, potvrdila nám pořadatelům záměr, rozdělit tyto turnaje podle výkonosti a zatraktivnit tyto turnaje i méně výkonnostním hráčů a čistým rekreantům.

Spousta hráčů a také hráček, hrála současně obě disciplíny, takže celkový maraton zápasů je znát a řadě hráčů jistě způsobuje nemalé pohybové problémy v následujících dnech, ale zkušení borci vědí, že je lepší hrát intenzivně s menšími přestávkami, než zatuhnout při čekání na další utkání, což při takto vyrovnaných zápasech rozhoduje.

Děkujeme tedy všem hráčům a hráčkám za skvělé sportovní výkony, gratulujeme vítězům a také všem medailistům a těšíme se, že s vámi všemi a případně i dalšími nadšenci setkáme při dalších turnajích MalyOpen, předběžně v měsíci květnu.


Výsledky:

Hard MIX:
1. Adéla Vítková a Ondra Helar

2. Doubravka Brávková a Dariusz Nahrebecki
3. Jitka Nečasová a Milan Valenta
4. Nela Ondráčková a Michal Říha
5. Klára Svobodová a Ondra Krejza
6. Vojta Poříz a Leoš Poříz
Tabulky Hard Mix

Hard Open:
1. Petr Komarovský a Dariusz Nahrebecki

2. Leoš Poříz a Ondra Helar
3. Ondřej Krejza a Tomáš Míča
4. Vladimír Šemík a Adéla Vítková
5. Michal Říha a Jakub Dobrovolný
6. František Jurček a René Staněk
Tabulky Hard Open

Medium MIX:
1. Renata Havránková a Petr Havránek

2. Irena Blažková a Jakub Dobrovolný
3. Hanka Pospíšilová a Martin Svoboda, 4. Jana Havlová a Tomáš Vorba,
5. Lucie Tomšová a Jindra Randula, 6. Bára Jůzová a Petr Kubový,
7. Jitka Nečasová a David Blažek, 8. Lenka Slavíčková a Broněk Melichar,
9. Laďka Paseková a Jan Lošťák, 10. Barča Kopecká a Richard Foltýn,
11. Petra Mikolášová a Pavel Horák, 12. Martina Vaňková a Martin Paulík
Tabulky Medium Mix

Medium Open:
1. Milan Valenta a Jindra Randula

2. Broněk Melichar a Petr Havránek
3. Vladimír Šemík a Jakub Helar, 4. Richard Foltýn a Petr Kubový,
5. František Jurček a René Staněk, 6. Jan Lošťák a David Blažek,
7. Martin Svoboda a Marian Blažek, 8. Jan Brada a Jakub Ondroušek,
9. Miroslav Ježík a Zdeněk Pezlar, 10. Doubravka Brávková a Jana Havlová,
11. Bára Jůzová a Barča Kopecká, 12. Lenka Slavíčková a Lucie Tomšová
Tabulky Medium Open

Foto Leoš Poříz zde










Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031