04.01.2014 - tenisový turnaj MO-RomKukCup - Praha - dvouhra 45+ a SOFT
Roman Kukla, 04.01.2014
Druhý Turnaj dvouhry Mužů 45+ Série MalýOpenPraha-RomKukCup přilákal vysoký počet 20 hráčů, kteří po soubojích v 5 skupinách svedli vyřazovací Souboje:
V 1.kole vyřadil Dítě Tlamsu, Valvoda Machalického, Staněk Fähnricha a Krajč Dufka.
V Osmifinále Dítě Tůmu, Macoun Filipa, Stuchl Senfta, Žabka Valvodu, Liu Staňka, Groman Kondráda, Urbanec Krajče a Nový šel skrečí přes Ryneše.
Čtvrtfinále vyhrál Dítě nad Macounem, Stuchl nad Žabkou, Liu nad Gromanem a Urbanec nad Novým.
Semifinále pro sebe získal celkem hladce Stuchl v souboji s Dítětem a po velkém boji Urbanec nad Liu.
Ve FINÁLE se pokusil Stuchl konečně získat skalp Urbance v jejich x-tém zápase, ale opět se mu to nepodařilo. VLÁĎA URBANEC ZVÍTĚZIL 6:1 a vyhrál tak celý TURNAJ.
Konečné pořadí turnaje dvouhra 45+:
1.Urbanec Vladimír 7
2.Stuchl Miloš 5
3.-4.
Liu Joseph 5, Dítě Zdeněk 3
5.-8.
Macoun Ivan 3, Žabka Tono 4
Groman Roman 3, Nový Boris 3
9.-16.
Tůma Martin 3, Filip Mirek 1
Senft Petr 3, Valvoda Jaroslav 1
Staněk Robert 2, Konrád Jiří 2
Ryneš Petr 1, Krajč Rudyy 2
17.-20.
Tlamsa Radek -, Machalický Jiří 1
Fähnrich Jiří -, Dufek Pavel -
Mimo výše zmíněný turnaj se uskutečnil také Turnaj dvouhry SOFT MalýOpenPraha-RomKukCup, který odehrálo 8 hráčů. Na začátku byl
odměněn Pohárem VÍTĚZ Pražské Turnajové Série za rok 2013 MICHAL PAVLÍČEK. Stříbrný skončil Alan Hovorka a bronzový Ivo Štěpánek.
Poté se již hráči pustili do soubojů ve skupinách, by následně začalo vyřazovací Play-off:
Balhar-Jančík 2, Pavlíček-Hovorka 5, Podaný-Hájek 5 a Štěpánek-Damianidis 4.
Semifinále: Balhar-Pavlíček 6:3 a Podaný-Štěpánek 7:6.
Ve FINÁLE se střetli spíše obranný čopař Podaný s útočnějším Balharem.
MARTIN BALHAR si nakonec jistější hrou udržel soupeře na trvalý distanc a ZVÍTĚZIL V TURNAJI 6:3.
DĚKUJI HRÁČŮM ZA POHODOVÝ TURNAJ I NIJAK VÝRAZNĚ PROJEVOVANOU NEVOLI S NEVYDAŘENOU
ORGANIZACÍ TURNAJE, ZPŮSOBENOU MÝM ŠPATNÝM VYHODNOCENÍM PÁTEČNÍHO NÁRŮSTU ZÁJMU
A VĚŘÍM, ŽE OPĚT NAVIDĚNOU NA DALŠÍCH TURNAJÍCH.
Roman Kukla
Konečné pořadí turnaje SOFT:
1.Balhar Martin 6
2.Podaný Petr 3
3.-4.
Pavlíček Michal 2, Štěpánek Ivo 3
5.-8.
Jančík Karel -, Hovorka Alan 2
Hájek Filip 2, Damianidis Drahoš -
Vláďa Urbanec, Miloš Stuchl |
Vláďa Urbanec, Miloš Stuchl |
Joseph Liu |
Zdeněk Dítě |
|
|
|
|