Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










20.10.2013 badmintonový turnaj MO Brno Sprint
Daniel Malý, 20.10.2013

Podzimní sérii badmintonových turnajů MalyOpen jsme zahájili v neděli 20.10. v badmintonové hale Sprint. Velmi kvalitně obsazený turnaj navštívilo celkem 36 párů rozdělených ve dvou kategoriích - čtyřhra Open 16 a MIX 20 párů.
Systém hry zaručoval všem účastník slušnou porci zápasů, kdy po odehrání skupin následovalo play-off o celkové umístění v turnaji.

V obou kategoriích byli mírnými favority hráči jihlavské badmintonové školy, Leoš a Radka Pořízovi, Adélka Vítková a Ondra Helar. V kategorii MIXů svoje papírové předpoklady potvrdili 100% a zaslouženě obsadili první dvě místa. Velkým úspěchem je také semifinálová účast a konečná místa obsazená rodinou Havránkových, kteří si rozdělili další místa na stupních vítězů.

Ve čtyřhře Open došlo k překvapení, kdy již zmiňovaní favorité Poříz-Helar podlehli ve finále hráčům z Kunovic Zdeňku Doložílkovi a Mirku Hladíkovi, kteří se stali zaslouženými vítězi turnaje.

Děkujeme všem hráčům a hráčkám za účast a skvělé herní výkony a těšíme se opět naviděnou při dalším turnaji MalyOpen, který se uskuteční na Sprintu 24.11.2013.

Naviděnou se těší

Dan Malý a Riša Foltýn


MIX:
1. Adélka Vítková a Ondřej Helar

2. Radka Pořízová a Leoš Poříz
3. Martina Havránková a Martin Seknička, 4. Renata Havránková a Petr Havránek
5. Klára Svobodová a Tomáš Míča, 6. Jitka Nečasová a Milan Valenta
7. Lenka Přikrylová a Tomáš Prek, 8. Nela Ondráčková a Michal Říha
9. Doubravka Brávková a Tomáš Vorba, 10. Jana Štěpánková a Zdeněk Doložílek
11. Iris Blažková a Michal Kubát, 12. Sylva Panáčková a Ondra Krejza
13. Bára Jůzová a Mira Hulewicz, 14. Bára Kopecká a Zdeněk Krupica
15. Hanka Pospíšilová a Máca Svoboda, 16. Iva Kalinová a Magda Krejčí
17. Pavlínka Prudká a Miroslav Geršl, 18. Helena Veselá a Broněk Melichar
19. Markéta Svobodová a Lukáš Ostrý, 20. Petra Hrozková a Roman Hrozek

Tabulky MIX

OPEN:
1. Zdeněk Doložílek a Mirek Hladík

2. Ondřej Helar a Leoš Poříz
3. Tomáš Prek a Martin Seknička, 4. Milan Valenta a Petr Komarovský
5. Mirek Hulewicz a Petr Kubový, 6. Tomáš Míča a Lukáš Ostrý
7. Máca Svoboda a Michal Kubát, 8. Petr Havránek a Broněk Melichar
9. Tomáš Vorba a Michal Říha, 10. Adélka Vítková a Radka Pořízová
11. Richard Foltýn a Mirek Geršl, 12. Klára Svobodová a Nela Ondráčková
13. Vladimír Koráb a Jiří Krejčiřík, 14. Zdeněk Krupica a Ondra Krejza
15. Jitka Nečasová a Lenka Přikrylová, 16. Iris Blažková a Doubravka Brávková

Tabulky OPEN

Foto Leoš Poříz zde


MIX

OPEN







Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006