Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Maly´s Cup 2013 - Brno Chrlice 20.07.2013
František a Daniel Malý, 24.07.2013

Vážení přátelé, milí tenisté,

dovolte nám, abychom Vám všem poděkovali za vaši přízeň, že již 20 roků můžeme připravovat sportovní soutěže pro vás naše přátele - tenisty.

Tento víkend se na kurtech v Brně Chrlicích uskutečnil jubilejní 20. ročník tenisového turnaje Maly´s Cup 2013 známého také jako Grilovací turnaj, který započal éru turnajů pod hlavičkou Malý Open.

Letošní ročník se zapsal do historie nejen tím, že byl 20. v pořadí, ale také tím, že byl zatím s nejvyšší účastí vás tenistů a myslím, že i nehrajících přátel a hostů. Proto mi dovolte ještě jednou Vám všem poděkovat za důvěru a přízeň.

Pořadí v jednotlivých kategoriích si můžete přečíst dole v textu, takže gratulace všem vítězům a medailistům! Co není na první pohled zřejmé, je fakt, že každý z vás strávil na kurtech téměř 4 hodiny, ale někteří z vás více než 7 hodin čistého času, což samozřejmě zasluhuje velký respekt, ale také výzvu k opatrnosti, protože zdraví máme všichni jen jedno.

Takže přátelé, věřím, že jste si všichni dostatečně zahráli, ti šťastnější něco i vyhráli, ale všichni jste odjížděli pokud možno spokojeni a dobře najezení. Byl to náš cíl:-)

Závěrem mi prosím dovolte poděkovat také lidem, kteří se podíleli na zajištění tohoto turnaje, takže věřím, že i vašim jménem děkuji Františkovi Malému, asistence Lence Dvořákové, správcům areálu manželům Stejskalovým, Zojce a Jarkovi Vyhnalíkovým za přípravu masa a jídla, Honzovi Bernatíkovi a hotelu Slovan, Karlu Skokanovi a Honzovi Holčíkovi z CDC data za materiální podporu turnaje a kuchařské dvojici Tondovi a Lukáši Svobodovým.

Krásné léto, hodně zdaru a ať se nám všem daří nejen na kurtech!

S úctou k vám všem a na další setkání se těší

Daniel Malý


Konečné pořadí turnaje:

Hard:
1. Václav Tauš a Pavel Rojek

2. Radim Janíček a Jiří Střílek
3. David Holeček a David Walden, Petr Handlíř a Jan Duba
5.-8. Jaroslav Ludík a Jiří Šíma, Marek Florián a Jiří Seidl
Lukáš Mach a Martin Lapčík, Ladislav Jůn a Martin Smolinský
Útěcha:
1.Stefan Koóš a Pavel Müller
2. František Čermák a Jaroslav Trumpeš
3. David Capík a Petr Maléř, Jindřich Mládek a Miroslav Legner

Medium:
1. Jan Seidl a Roman Maršalík

2. Ladislav Dvořák a Tomáš Pokorný
3. Miloš Žák a Aleš Mokruša, Karel Krátký a Miloš Strážnický
5.-8. Martin Olšák a Tomáš Kmenta, František Kočíř a Leoš Šperl
Roman Vašina a Aleš Olšanský, Miroslav Čáslevský a Jorge Atischa
Útěcha:
1. Jan Holčík a Jan Hrotek
2. Miroslav Skalík a Miroslav Filip
3. Karel Skokan a Martin Švarc, Evžen Šik a Michal Rovenský
5.-8. Jaromír Vyhnalík a Radek Smejkal, Richard Foltýn a Vojtěch Kaleta
Martin Skokan a Radek Skokan, Vladimír Klinger a Radek Zlatkovský

Ženy:
1. Kamila Kubicová a Radka Šoupalová

2. Eva Filipová a Renata Strušková
3. Katarína Gocalová a Ľubica Kúšiková
4. Kamila Kaletová a Iva Koóšová
5. Naďa Němečková a Jarka Vejmělková
6. Alena Klemová a Katka Jurčová

Mix:
1. Kamila Kubicová a Pavel Müller

2. Katka Pospíšilová a Aleš Opálka
3. Eva Filipová a Josef Kučírka, Radka Šoupalová a Petr Handlíř
5.-8. Miriam Steklá a Vláďa Kašper, Iva Koóšová a Štefan Koóš
Renata Strušková a Radim Janíček, Romana Šťastná a Radek Kohoutek
Útěcha:
1. Kamila Kaletová a Vojtěch Kaleta, Zdenka Pazderová a Tomáš Koudelka
3. Renata Höklová a Marek Hökl, Alena Klemová a František Čermák
5.-8. Ľubica Kúšiková a Jozef Ďurica, Olga Padúchová a Petr Kovač
Katka Jurčová a Jiří Novotný, Zlatka Chlupová a Ján Jacko
Útěcha B:
1. Katarína Gocalová a Mario Stanko
2. Boženka Stropková a Richard Foltýn
3. Dana Klainová a René Parák, Bohdana Konupková a Jiří Šíma








Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006