Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










III. badmintonový turnaj MO - Brno Sprint
Daniel Malý, 09.10.2011

V neděli se uskutečnil třetí badmintonový turnaj MalyOpen 2011 v hale Sprint v Brně, kterého se zúčastnilo 20 párů ve čtyřhře a 22 párů v mixech.

Kvalita hry se turnaj od turnaje zvyšuje a také tento turnaj nebyl výjmkou, ale to nejsympatičtější na tom je, že většina účastníků jsou naši věrní hráči, kteří se těchto turnajů účastní od samotného začátku a jejich herní umění neustále roste s počtem odehraných zápasů a turnajů. Také srovnání mezi krajovými soutěžemi a oddíly od Ostravy počínaje, přes Brno, Jihlavu až po např. Malé Svatoňovice na Královéhradecku konče ukazuje, že badminton je celorepublikový fenomén, který se rozvíjí neuvěřitelně dynamicky a hráči, kteří před dvěma roky patřili mezi začátečníky, se svoji pílí vypracovali na velice kvalitní badmintonové hráče.

Tento předposlední turnaj v tomto roce byl velice kvalitně obsazený nejen do počtu, ale také do kvality hráčů, přesto nejlépe se vydařil Leoši Pořízovi z Jihlavy, kteří společně s svojí ženou Radkou vyhráli mixy a následně s klubovým parťákem Vlastou Bartákem zvítězili také ve čtyřhře. Na dovršení Jihlavské nadvlády na tomto turnaji se podílel i Vlasta Barták s kolegyní Adélkou Vítkovou, když v mixech obsadili druhé místo. Ačkoli to s odstupem vypadá na jednoznačnou záležitost, museli se tito hráči velmi zapotit, aby se probojovali přes své soupeře a nejednou musel o jejich postupu dál rozhodovat až třetí set.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem hráčů za skvělou hru a těšíme se na další badmintonové klání v Brně.

Dan Malý, Ríša Foltýn


Výsledky:
Čtyřhra Muži:
1. Leoš Poříz a Vlasta Barták

2. Michal Šot a Tomáš Prek
3. Miroslav Hulewicz a David Nejedlík, Tomáš Šplíchal a Lisa Jansová
5.-8. Petr Doležal a Martin Mošner, Jaro Jakubčin a Antonín Šlechta,
Rasťo Belan a Marian Blažek, Richard Foltýn a Mira Geršl
9.-16. Martin Svoboda a Michal Kubát, Jaromír Trucla a Nikolas Trucla,
Jiří Jablonský a Martin Krajzl, Laďa Prudký a Radek Šašinka,
Martin Holčík a Tomáš Janošek, Leoš Holman a Jakub Poulíček,
Petr Štěpán a Jiří Plecháč, Aleš Frantík a Vítězslav Maruška
17. Tomáš Hornung a Petr Kubový
18. Radko Klimeš a Stanislav Jelínek
19.-20. Klára Svobodová a Nela Ondráčková, David Blažek a Jarda Kapoun

Výsledky muži

Čtyřhra mix:
1. Radka Pořízová a Leoš Poříz

2. Adélka Vítová a Vlasta Barták
3. Kristýna Brožová a Tomáš Prek, Nela Ondráčková a Rasťo Belan
5.-8. Vlasta Seidlová a Jaro Jakubčin, Bohdana Oberfrancová a Jiří Chytka,
Klára Svobodová a Ladislav Prudký, Boženka Stropková a Tomáš Hornung
9. -16. Sylva Panáčková a Martin Holčík, Alice Johnová a Ivo Durlák,
Bára Jůzová a Mira Hulewicz, Zuzana Krčálová a Aleš Běhavý,
Simona Ptáčková a Radek Šašinka, Lisa Jansová a Michal Kubát,
Doubravka Brávková a Martin Svoboda, Eliška Janíková a Tomáš Janošek
17. Irena Blažková a Marian Blažek
18. Klára Pištěláková a David Blažek
19. -20. Katka Cyprisová a Richard Foltýn, Darina Klimešová a Radko Klimeš
21. -22. Petra Dolbová a Radovan Dolba, Gabriela Bociánová a Radek Chrápavý

Výsledky mix


Foto Leoš Poříz: zde

Foto Jaro Jakubčin: zde








Příští akce
 
24.10. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, ZRUŠENO!!!
14.11. MO - Polička, čtyřhra muži 45+
21.11. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, dvouhra Open
12.12. HALOVÉ MISTROVSTVÍ,OMEGA Olomouc, čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2020 HARD
15.09.2020
 
1.Kříž Jaromír344
2.Crha Vlastimil340
3.Kubát Martin318
4.Svoboda Jaroslav308
5.Hrdina Michal270
6.Střílek Jiří270
7.Stuchl Miloš263
8.Žabka Anton243
9.Štěpánek Ivo223
10.Vápeník Erik209
 

Historická tabulka MO 1995 až 2019
31.12.2019
 
1.Bryška Marcel4634
2.Handlíř Petr3782
3.Střílek Jiří3662
4.Kubát Martin3598
5.Malý Daniel3555
6.Šíma Jiří3515
7.Janíček Radim3058
8.Vaculík Aleš3041
9.Skokan Karel2982
10.Krejčiřík Vít2950