Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
17.04.2010 - tenisový turnaj MO - Brno, čtyřhra muži, čtyřhra Mix
Daniel Malý, 17.04.2010
Poslední halový turnaj série MalyOpen se uskutečnil v Brně v tenisové hale Sprint. Do soutěže se odprezentovalo 10 mixových a 8 mužských dvojic. Systém hry byl pro obě soutěže stejný - po základních skupinách postoupilo osm dvojic do play-off, kde se utkaly o konečného vítěze turnaje.
Mužská soutěž byla vypsána jako Medium, tedy omezena pro hráče s nejvyšším ratingem, přesto i zde se hrál velmi pěkný tenis, a to nejen díky zkušeným hráčům, kteří samozřejmě patřili mezi mírné favority turnaje, ale také zde byly dvojice hráčů, kteří své tunajové ostruhy teprve sbírají a i oni dokázali pěkně své protivníky potrápit.
Nakonec však přeci jez zkušenost a turnajová jistota převládla a z vítězství v tomto posledním halovém tunaji se radovali Jirka Střílek a Pavel Svoboda, kteří po dramatickém finále 6:4 zvítězili nad Lubošem Pařízkem a Jirkou Horákem.
V kategorii mixů se sešly tak kvalitní a hlavně vyrovnané páry, že tento poslední turnaj je hoden označit za MASTERS. Takže tento neoficiální Masters se stal kořistí slovensko-české dvojice Boženka Skaliková a Petr Handlíř, kteří zvítězili nad ostravskou dvojicí Kamila Kubicová a Vladimír Gonska.
Také ostatní páry, ačkoliv některé z nich byly úplnými nováčky v našem seriálu, statečně bojovaly a z dnešního turnaje udělaly více než důstojné rozloučení s halovou sezónou.
Děkujeme všem tenistům a tenistkám za účast nejen na dnešním, ale hlavně na všech turnajích zimní části a těšíme se, že se budeme setkávat také v létě. DM.
Brno TH Sprint 17.04.2010
Konečné pořadí:
MIX
1. Skalíková Božena a Handlíř Petr
2. Kubicová Kamila a Gonska Vladimír
3.-4.
Svobodová Gabriela a Svoboda Radovan, Němečková Naďa a Novotný Jiří
5.–8.
Klemová Alena a Čermák František, Chalupová Mirka a Pytlik Jaroslav,
Šedivá Renáta a Šedivý Jiří, Sznapkova Veronika a Sznapka Jaroslav
9.–10.
Jurčová Kateřina a Ohera Marcel, Kodymová Dita a Hes Radek
MEDIUM
1. Střílek Jiří a Svoboda Pavel
2. Pařízek Luboš a Horák Jiří
3.-4.
Nahodil Jan a Včala Ctibor, Šperl Leo a Skokan Karel
5.–8.
Skřička Petr a Havránek Martin, Holčík Jan a Hrotek Jan,
Dvořák Ladislav a Popelka Alexander, Rovenský Michal a Dupal Leoš
Petr Handlíř a Boženka Skalíková |
Pavel Svoboda a Jiří Střílek |
Vladimír Gonska a Kamila Kubicová |
Jiří Horák a Luboš Pařízek |
Radovan Svoboda a Gabriela Svobodová |
Karel Skokan a Leo Šperl |
Jiří Novotný a Naďa Němečková |
Jan Nahodil a Ctibor Včala |
Petr Handlíř a Boženka Skalíková, Jaroslav Pytlík a Mirka Chalupová |
Jan Holčík a Jan Hrotek, Pavel Svoboda a Jiří Střílek |
Vladimír Gonska, Jiří Novotný a Naďa Němečková, Kamila Kubicová |
Petr Skřička a Martin Havránek, Jiří Horák a Luboš Pařízek |
Radovan Svoboda, Veronika Sznapková, Gabriela Svobodová, Jaroslav Sznapka |
Ctibor Včala, Leo Šperl a Karel Skokan, Jan Nahodil |
František Čermák a Alena Klemová, Renáta Šedivá a Jiří Šedivý |
Ctibor Včala a Jan Nahodil, Alexandr Popelka a Ladislav Dvořák |
Marcel Ohera, Kamila Kubicová a Vladimír Gonska, Kateřina Jurčová |
Michal Rovenský a Leoš Dupal, Karel Skokan a Leo Šperl |
Radek Hes a Dita Kodymová, Jaroslav Pytlík a Mirka Chalupová |
Martin Havránek a Kamila Kubicová a Karel Skokan |
Daniel Malý a František Malý |
Děkuji všem za spolupráci i za přání k mému životnímu jubileu a těším se na další setkávání... |
Dita Kodymová a Radek Hes se svým talismanem - poprvé na turnaji Malý Open |
Vítáme je do velké "rodiny" Malých |
|
|
05.04. | HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 37
|
2. | Svoboda Jaroslav | 32
|
3. | Hirsch Petr | 28
|
4. | Dvořáček Libor | 27
|
5. | Joch Michael | 19
|
6. | Bučík Marek | 18
|
7. | Hrdý Richard | 18
|
8. | Kijonka Radim | 18
|
9. | Odstrčil Jan | 18
|
10. | Seidl Jan | 18
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|