Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










20.02.2010 - badmintonový turnaj MO - Brno BH SPRINT, čtyřhra muži a MIX
Daniel Malý, 20.02.2010

V sobotu 20.2. se v Brně uskutečnil 1. badmintonový turnaj Malý Open 2010, pořádaný ve spolupráci s BCC Řečkovice.

Daniel Malý, Richard Foltýn a Šárka Kašpárková přivítali 39 párů - 19 mužských deblů a 20 mixových párů.
Většina hráčů přijela z více či méně blízkého okolí Brna, ale byly zde také dvojice, které přijely z Ostravy nebo Královéhradeckého kraje a proto jejich očekávání porovnat se napříč regiony bylo veliké.

Turnaj byl určen amatérským hráčům a ukázal, že většina těchto sportovců má svoje rakety dobře zvládnuté a přestože byly mezi dvojicemi rozdíly,
bylo zřejmé, že jsou spolu schopni hrát a také si "dobře zahrát" i dvojice, které se umístily jak ve špičce turnaje, tak také v jeho druhé polovině.

Gratulujeme vítězům našeho prvního turnaje
- dvojicím: M. Moravec/R. Moravec a M. Havránková/P. Havránek.

Děkujeme všem cca 70 hráčům za účast a těšíme se, že se opět setkáme na dalším bamintonovém turnaji, který pro Vás připravujeme.

D. Malý a R. Foltýn

BH Sprint Brno, čtyřhra MUŽI a čtyřhra MIX

Konečné pořadí:

Čtyřhra muži:

1. Michal Moravec a René Moravec

2. Lukáš Jirásek a Martin Krejzl
3. Pavel Vrátníček a Tomáš Krejčí
4. Miroslav Hulewicz a David Nejedlík
5.-8.
Petr Doležal a Martin Mošner, Richard Foltýn a Miroslav Geršl,
Dušan Dom a Marek Šrom, Jiří Plecháč a Petr Štěpán
9.-16.
Jaroslav Jakubčin a Antonín Šlechta, David Vopička a Jindřich Randula,
Stanislav Janeček a Michal Rafaj, David Vaculík a Miloslav Říha,
Pavel Bělehrad a Pavel Neumann, Robert Šibl a Milan Dosedla,
Martin Dvořáček a Vlastimil Turzík, Jaroslav Ivičič a Jaroslav Neveselý
17. Jiří Jakubec a Jan Kirch
18. Petr Janík a Tomáš Jurča
19. Zdeněk Máca a Kateřina Dyntarová

Výsledky muži

Čtyřhra MIX:

1. Martina Havránková a Petr Havránek

2. Bohdana Oberfrancová a Jiří Chytka
3. Edita Mazurová a Stanislav Janeček
4. Pavlína Prudká a Miroslav Geršl
5. Tereza Čermáková a Radan Čermák
6. Nella Ondráčková a Ladislav Prudký
7. Kamila Petříčková a Radek Toman
8. Denisa Jelínková a Tomáš Hornung
9. Michaela Maršálková a David Vaculík
10. Eva Vetešníková a Jiří Jakubec
11. Irena Blažková a Marian Blažek
12. Hana Maršálková a Miroslav Říha
13. Iva Müllerová a Richard Foltýn
14. Iva Krejčířová a Petr Krul
15. Kateřina Dyntarová a Martin Vašák
16. Monika Navrátilová a Pavel Stránský
17. Blanka Pavlíková a Jan Marek
18. Soňa Krampolová a Radim Krampol
19. Zora Jakubcová a Jan Krich
20. Kateřina Dvořáková a Vlastimil Dvořák

Výsledky mix


Michal a René Moravcovi

Martina a Petr Havránkovi

Lukáš Jirásek a Martin Krejzl

Bohdana Oberfrancová a Jiří Chytka

finalisté - muži

Edita Mazurová a Stanislav Janeček

Šárka Kašpárková, Richard Foltýn, Daniel Malý

Tomáš Krejčí







Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031