Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
Turnaj mistrů Malý Open 2008 - HARD, MEDIUM a MIX - Brno 10.1. a 17.1.2009 TH Sprint
František a Daniel Malý, 17.01.2009
V sobotu 10.1. a 17.1.2009 se uskutečnily dva turnaje kategorie MASTERS. Tu první sobotu se hrála smíšená čtyřhra a tu druhou se hrál turnaj mužských kategorií HARD a MEDIUM. Již tradičně se tohoto turnaje účastní 10 nejlepších párů podle umístění v jednotlivých žebříčcích ke konci roku a podle odprezentovaných dvojic bylo jasné, že půjde opravdu do tuhého.
Tento turnaj se bodově započítává nejen do nového sezóny, ale také do starého roku a může ještě i zamýchat celkovým pořadím mezi hráči.
Co je důležité říci k těmto turnajům, je fakt, že se v Brně sešla opravdu špička výborných deblových párů a předváděné herní výkony snesly opravdu ty nejpřísnější kritéria na hru.
Systém hry byl pro všechny kategorie stejný - dvě skupiny po pěti párech, kde se hrálo na jeden set a po odehrání základní části, se osm dvojic (z každé skupiny čtyři) utkalo v systému play-off o konečného vítěze v turnaji.
TH Sprint Brno, František a Daniel Malý
Druh soutěže: čtyřhra MIX, HARD a MEDIUM
Foto: MO a Jiří Šedivý
Konečné pořadí:
HARD:
1. Marcel Bryška a Michal Trubačík
2. Petr Handlíř a Radovan Svoboda
3. Vladimír Gonska a Roman Válek, Miloš Černý a Josef Kučírka
5.-8.
Petr Červinka a Milan Andrýsek, Jiří Šíma a Libor Kutra,
Martin Kubát a Pavel Souček, Jaroslav Trumpeš a Petr Bůžek
9.-10.
Vladislav Kašper a Vladislav Pelikán, Miroslav Rybišár a Richard Vojtíšek
MEDIUM:
1. Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna
2. Michal Zavadil a Jaromír Bajer
3. Vladimír Vltavský a Miroslav Krištof, Zdeněk Hrubý a Ladislav Scheib
5.-8.
Vladimír Janda a Jaroslav Ludík, Stanislav Šlégl a Roman Kolovrátek,
Dušan Vápeník a Michal Chmel, Karel Skokan a Daniel Malý
9.-10.
Miloslav Skřebský a Michal Rábek, Leoš Bulva a Petr Hegr
MIX:
1. Naďa Němečková a Jiří Novotný
2. Renata Strušková a Josef Mančík
3. Gabriela Svobodová a Radovan Svoboda, Jitka Chvojková a Hynek Solil
5.-8.
Jana Střílková a Jiří Dvořák, Olga Hloušková a Jaroslav Kostelníček,
Renáta Šedivá a Jiří Šedivý, Alena Blažková a Pavel Blažek
9.-10.
Hana Malíková a Josef Kučírka, Lída Teplá a Lukáš Kadidlo
Marcel Bryška a Michal Trubačík |
Radovan Svoboda a Petr Handlíř |
Josef Kučírka a Miloš Černý, Roman Válek a Vladimír Gonska |
Mistři MO kategorie HARD |
Petr Červinka a Milan Andrýsek, Michal Trubačík a Marcel Bryška |
Michal Trubačík a Marcel Bryška, Richard Vojtíšek a Miroslav Rybišar |
Radovan Svoboda a Petr Handlíř, Vladislav Kašper a Vladislav Pelikán |
Petr Handlíř a Radovan Svoboda, Jaroslav Trumpeš a Petr Bůžek |
Libor Kutra a Jiří Šíma, Josef Kučírka a Miloš Černý |
Roman Válek, Martin Kubát a Pavel Souček, Vladimír Gonska |
Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna |
Michal Zavadil a Jaromír Bajer |
Vladimír Vltavský a Miroslav Krištof, Zdeněk Hrubý a Ladislav Scheib |
Mistři MO kategorie MEDIUM |
Daniel Malý, Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna, Karel Skokan |
Ladislav Cheib a Zdeněk Hrubý, Jaromír Bajer a Michal Zavadil |
Vladimír Vltavský a Miroslav Krištof, Michal Chmel a Dušan Vápeník |
Ladislav Scheib a Zdeněk Hrubý, Michal Rábek a Miloslav Skřebský |
Jaroslav Ludík a Vladimír Janda, Roman Kolovrátek a Stanislav Šlégl |
Michal Chmel a Dušan Vápeník, Petr Hegr a Leoš Bulva |
Jiří Novotný a Naďa Němečková |
Josef Mančík a Renata Strušková |
Jitka Chvojková a Hynek Solil, Radovan Svoboda a Gabriela Svobodová |
Mistři MO kategorie MIX |
Jaroslav Kostelníček a Olga Hloušková, Naďa Němečková a Jiří Novotný |
Hynek Solil a Jitka Chvojková, Renata Strušková a Josef Mančík |
Pavel Blažek a Alena Blažková, Gabriela a Radovan Svobodovi |
Lukáš Kadidlo a Lída Teplá, Gabriela a Radovan Svobodovi |
Josef Kučírka a Hana Malíková, Renáta a Jiří Šediví |
Jiří Dvořák a Jana Střílková, Hana Malíková a Josef Kučírka |
Jiří Novotný |
Naďa Němečková |
Renata Strušková |
Josef Mančík |
Lukáš Kadidlo |
Lída Teplá |
|
|
11.05. | MO - Litomyšl - Osík, dvouhra Open |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
29.06. | Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 37
|
2. | Svoboda Jaroslav | 32
|
3. | Hirsch Petr | 28
|
4. | Dvořáček Libor | 27
|
5. | Joch Michael | 19
|
6. | Bučík Marek | 18
|
7. | Hrdý Richard | 18
|
8. | Kijonka Radim | 18
|
9. | Odstrčil Jan | 18
|
10. | Seidl Jan | 18
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|