Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
27.10.2007 - tenisový turnaj MO - Brno
Daniel Malý, 27.10.2007
V sobotu se halová sezóna rozeběhla také na brněnských kurtech. V kategorii čtyřhra muži byla úroveň hráčů na opravdu vysoké herní úrovni, proto gratulujeme Martinu Tvarůžkovi a Pavlu Rojkovi, kteří tento první turnaj zaslouženě vyhráli.
Také v kategorii čtyřhra mix se sešly velmi kvalitní páry a i zde si vítězové Aneta Jurošová a Milan Sedláček zaslouží ocenění za velmi kvalitní a vyrovnané výkony.
Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem hráčům a hráčkám za účast a těšíme se na shledání na dalších turnajích v Brně nebo i na jiných turnajích v seriálu Malý Open.
TH Horova, Brno-Žabovřesky, Daniel Malý
Druh soutěže: čtyřhra muži, čtyřhra MIX
Konečné pořadí:
Čtyřhra HARD:
1. Pavel Rojek - Martin Tvarůžek
2. Josef Kučírka - Radovan Chrobák
3. Zdeněk Malina - Richard Plch
4. Josef Macek - Petr Handlíř
5.-8.
Marek Fasura - Karel Skokan, Karel Krátký - František Kočíř,
Vladimír Pakosta - Pavel Veselý, Zdeněk Machovský - Jiří Novotný
Čtyřhra MIX:
1. Milan Sedláček - Aneta Jurošová
2. Jiří Šedivý - Renáta Šedivá
3. Alois Motl - Jaromíra Prokopcová
4. Petr Čech - Lenka Řezníčková
5.-8.
Vojtěch Hejč - Simona Kavanová, Miloš Rous - Zuzana Rousová,
Milan Kočí - Hana Kočí, Vlastimil Kadlec - Katarína Flašarová
Richard Plch, Radovan Chrobák, Josef Kučírka, Martin Tvarůžek, Pavel Rojek, Zdeněk Malina |
Všichni společně |
Pavel Rojek a Martin Tvarůžek, Pavel Veselý a Vladimír Pakosta |
Zdeněk Malina, Josef Kučírka a Radovan Chrobák, Richard Plch |
Josef Macek a Petr Handlíř, Karel Krátký a František Kočíř |
Jiří Novotný a Zdeněk Machovský, Marek Fasura a Karel Skokan |
Renáta a Jiří Šediví, Milan Sedláček a Aneta Jurošová, Jarka Prokopcová a Alois Motl |
Milan Sedláček a Aneta Jurošová, Renáta a Jiří Šediví |
Petr Čech a Lenka Řezníčková, Jarka Prokopcová a Aloi Motl |
Vlastimil Kadlec a Katarína Flašarová, Zuzana a Miloš Rousovi |
Miloš a Zuzana Rousovi, Simona Kavanová a Vojtěch Hejč |
Katarína Flašarová a Vlastimil Kadlec, Milan a Hana Kočí |
|
|
11.05. | MO - Litomyšl - Osík, dvouhra Open |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
29.06. | Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje |
20.07. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 37
|
2. | Svoboda Jaroslav | 32
|
3. | Hirsch Petr | 28
|
4. | Dvořáček Libor | 27
|
5. | Joch Michael | 19
|
6. | Bučík Marek | 18
|
7. | Hrdý Richard | 18
|
8. | Kijonka Radim | 18
|
9. | Odstrčil Jan | 18
|
10. | Seidl Jan | 18
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|