Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Maly´s Cup 2007 - Zastávka, Říčany, Zbýšov, Kratochvilka - 21.7.2007
Daniel Malý, 21.07.2007

O tomto víkendu se konal již tradiční tenisový turnaj Malý Open, spojený s večerním společným posezením a grilováním. V Zastávce u Brna se hrála mužská čtyřhra, v Říčanech u Brna mixy, ve Zbýšově u Brna mužský singl a následně na Kratochvilce večerní grilování. Velmi kvalitně obsazené soutěže, byly zárukou nádherných utkáních a dobrá parta hráčů byla zárukou příjemného večera.

Turnaje se zúčastnili jak stabilní hráči MO, tak také zcela noví hráči. Zejména v singlu byla sportovní úroveň hráčů silně nadprůměrná, proto bylo překvapením, že mezi tradičními zkušenými borci se prosadili naši noví prátelé ze Slovenska Michal Ábel a Marek Kalinčík, který dvouhru zaslouženě vyhrál.
Mužská čtyřhra se tentokrát stala kořistí čerstvého ženáče Roberta Nejedlého s Davidem Duškem z Prahy, kteří ve finále porazili brněnskou dvojici Jirka Lužný a Michal Balcárek.
Ve smíšené čtřhře, která se hrála v Říčanech, se prosadili mírní favorité turnaje manželská dvojice ze Zlína Gábina a Radek Svobodovi, kteří po velice krásném finálovém zápase zvítězili také nad manželskou dvojicí Zuzkou a Dušanem Hapalovými.
Gratulujeme vítězům a děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili tohoto turnaje, že jsme mohli společně strávit pěkný den.

Výsledky:

Čtyřhra muži – Zastávka u Brna:
1. Nejedlý Robert - Dušek David

2. Balcárek Michal – Lužný Jiří
3. Rojar Libor – Trubačík Michal
4. Popelka Alexander - Šrenk Hynek
5.-8. Čarvaš Milan - Čarvaš Vít, Kovář Aleš - Kovář Pavel
Skrušný Petr - Kalandra Antonín, Veverka Jan - Mitáš Dalibor
9.-12. Pavelka Jindřich - Švarc Martin, Krátký Karel - Kabát Jiří
Kopřiva Tomáš - Beránek Petr, Malý Daniel – Bernatík Jan
13.-16. Klinger Vladimír - Zlatkovský Radek, Kočíř František - Petřek Martin
Pakosta Vladimír - Hrouzek Miroslav, Malý František - Šandera Jaroslav

Čtyřhra mix – Říčany u Brna:
1. Svoboda Radovan - Svobodová Gabriela

2. Hapalová Zuzana - Hapala Dušan
3. Motl Alois - Prokopcová Jaromíra
4. Čech Petr - Řezníčková Lenka
5. – 6. Skokan Karel – Francová Michaela, Pavlík Zdeněk - Stropková Božena
7. – 8. Foltýn Richard – Drymlová Petronila, Rousová Zuzka – Rous Miloš
9. - 10. Trumpeš Jaroslav - Zatloukalová Lydie, Bednář Tomáš - Bednářová Zuzana

Dvouhra muži – Zbýšov u Brna:
1. Kalinčík Marek

2. Tůma Pavel
3. Rojek Pavel
4. Ábel Michal
5. – 8. Vrtěna Marcel, Pavliš Libor, Svoboda Pavel, Bůžek Petr
9.- 12. Dryml Jaroslav, Boudjaoui Amar, Leszczynski Jiří


Pavel a Aleš Kovářovi, David Dušek a Robert Nejedlý

Daniel Malý a Jan Bernatík, Hynek Šrenk a Alexandr Popelka

Dalibor Mitáš a Jan Veverka, Vít a Milan Čarvašovi

Tomáš Kopřiva a Petr Beránek, Mirek Hrouzek a Vladimír Pakosta

Karel Krátký a Jiří Kabát, František Kočíř a Martin Petřek

Antonín Kalandra a Petr Skrušný, František Malý a Jaroslav Šandera

Martin Švarc a Jindřich Pavelka

Pilně se zbrojilo

Petronila Drymlová a Richard Foltýn, Gabriela a Radovan Svobodovi

Zuzana a Dušan Hapalovi, Tomáš a Zuzana Bednářovi

Petr Čech a Lenka Řezníčková, Jaroslav Trumpeš a Lydie Zatloukalová

Zdeněk Pavlík a Boženka Stropková, Zuzana a Miloš Rousovi

Jaroslav Dryml a Marek Kalinčík

Marcel Vrtěna a Pavel Rojek

Pavel Svoboda a Libor Pavlis

Petr Bůžek a Pavel Tůma


Diskuse k tomuto článku:
K tomuto článku nejsou žádné diskusní příspěvky.







Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006