Naši partneři
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna
Poskytovatelé finančně přispívají na realizaci akce Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí
Oficiální míč Mistrovství neregistrovaných tenistů
Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...
|
20.1.2007 - TURNAJ MISTRŮ MALÝ OPEN 2006
František a Daniel Malý, 22.01.2007
Tuto sobotu se v Brně v tenisové hale Sprint a v ten. hale na ul. Horova uskutečnil turnaj Mistrů za rok 2006. Deset nejlepších párů v každé kategorii, tj. čtyřhra muži HARD, MEDIUM a MIX se utkalo, aby se rozhodlo, která dvojice je ve své kategorii nejlepší a případně zamíchalo konečným pořadím v daných žebříčcích za rok 2006.
Tento turnaj sice nezměnil konečného vítěze tenisového seriálu Malý Open Marka Mojaka z Třince, který si udržel své postavení v celkovém žebříčku za rok 2006, ale ukázal, že pro rok 2006 se staly nejlepšími páry v kategorii HARD brněnská dvojice Michal Balcárek a Miroslav Kopunec. V kategorii MEDIUM Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna ze Svitav a v kategorii MIX manželský pár ze Zlína Gabriela a Radovan Svobodovi.
Gratulujeme všem jmenovaným.
Přestože všichni účatníci byli velice namotivováni a každý chtěl vyhrát, probíhaly všechny zápasy ve sportovním duchu fair-play a nebylo třeba řešit žádné vážnější spory či konflikty.
Za toto gratuluji a děkuji všem zúčastněným.
TH Sprint Brno a TH ul. Horova, Daniel Malý, František Malý
Druh soutěže: čtyřhra muži HARD, MEDIUM a MIX
Konečné pořadí Masters Malý Open 2006
Čtyřhra muži Hard:
1. Michal Balcárek a Miroslav Kopunec
2. Jiří Argiriu a Petr Červinka
3. Roman Jurajda a Jan Valčuha
4. Jiří Fiedler a Jiří Šedivý
5.– 6.
Josef Macek a Petr Handlíř, Vladimír Gonska a Otakar Lucák
7.– 8.
Milan Andrýsek a Marcel Bryška, Přemysl Cendelín a Martin Tvarůžek
9. – 10.
Miroslav Krištof a Jiří Pikula, Darek Hráček a Michal Trubačík
Čtyřhra muži Medium:
1. Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna
2. Libor Bělkovský a Zbyněk Pukl
3. Radomír Koval a Viktor Nevrlý
4. Antonín Kalandra a Petr Skrušný
5.– 6.
Miroslav Hrouzek a Vladimír Pakosta, Michal Bajgl a Pavel Hinner
7.– 8.
Otto Heimel a Jan Procházka, Daniel Heger a Radek Vesecký
9. – 10.
Petr Cech a Leo Venclík, Radomír Bednář a Karel Krátký
Čtyřhra Mix:
1. Gabriela Svobodová a Radovan Svoboda
2. Michaela Francová a Karel Skokan
3. Renata Dostálová a Vojtěch Hejč
4. Jaroslava Prokopcová a Alois Motl
5.– 6.
Iva Dytrtová a Radek Chadima, Jana Bohatcová a David Dušek
7.– 8.
Lída Teplá a Milan Sedláček, Alena Pazlarová a Lukáš Kadidlo
9. – 10.
Tereza Kločurková a Jakub Musial, Božena Stropková a Zdeněk Pavlík
Michal Balcárek a Miroslav Kopunec |
Petr Červinka a Jiří Argiriu |
Roman Jurajda a Jan Valčuha |
Jiří Šedivý a Jiří Fiedler |
Mistři MO 06 hard |
Petr Handlíř a Josef Macek, Miroslav Krištof a Jiří Pikula |
Jan Valčuha a Roman Jurajda, Přemysl Cendelín a Martin Tvarůžek |
Michal Trubačík a Darek Hráček, Vladimír Gonska a Otakar Lucák |
Milan Andrýsek a Marcel Bryška, Petr Červinka a Jiří Argiriu |
Roman Jurajda a Jan Valčuha, Michal Balcárek a Miroslav Kopunec |
Jiří Šedivý a Jiří Fiedler, Miroslav Krištof a Jiří Pikula |
Mistři MO 06 medium |
Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna |
Zbyněk Pukl a Libor Bělkovský |
Viktor Nevrlý a Radomír Koval |
Pavel Hinner a Michal Bajgl, Antonín Kalandra a Petr Skrušný |
Pavel Svoboda a Marcel Vrtěna, Daniel Heger a Radek Vesecký |
Petr Cech a Leo Venclík, Jan Procházka a Otto Heimel |
Karel Krátký a Radek Bednář, Michal Bajgl a Pavel Hinner |
Radomír Koval a Viktor Nevrlý, Vladimír Pakosta a Miroslav Hrouzek |
Zbyněk Pukl, Miroslav Hrouzek a Vladimír Pakosta, Libor Bělkovský |
Mistři MO 06 mix |
Radovan a Gabriela Svobodovi |
Karel Skokan a Michaela Francová |
Renata Dostálová a Vojtěch Hejč |
Radek Chadima a Iva Dytrtová, Gabriela a Radovan Svobodovi |
Jakub Musial a Tereza Kločurková, Lída Teplá a Milan Sedláček |
Boženka Stropková a Zdeněk Pavlík, Lukáš Kadidlo a Alena Pazlarová |
Alois Motl a Jaromíra Prokopcová, Renata Dostálová a Vojtěch Hejč |
Karel Skokan a Michaela Francová, Jana Bohatcová a David Dušek |
|
|
11.05. | MO - Litomyšl - Osík, dvouhra Open |
18.05. | MO - Polička, KVALIFIKACE, dvouhra muži |
08.06. | TENIS U MOŘE 2024 - resort ZATON, Nin u Zadaru |
08.06. | MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open |
29.06. | Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje |
| |
|
1. | Vaculík Aleš | 37
|
2. | Svoboda Jaroslav | 32
|
3. | Hirsch Petr | 28
|
4. | Dvořáček Libor | 27
|
5. | Joch Michael | 19
|
6. | Bučík Marek | 18
|
7. | Hrdý Richard | 18
|
8. | Kijonka Radim | 18
|
9. | Odstrčil Jan | 18
|
10. | Seidl Jan | 18
|
| |
|
1. | Bryška Marcel | 5392
|
2. | Kubát Martin | 4729
|
3. | Střílek Jiří | 3986
|
4. | Handlíř Petr | 3868
|
5. | Malý Daniel | 3707
|
6. | Janíček Radim | 3580
|
7. | Šíma Jiří | 3569
|
8. | Vaculík Aleš | 3555
|
9. | Krejčiřík Vít | 3041
|
10. | Skokan Karel | 3031
|
| |
|