Oficiální míč Mistrovství

Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...

07.08.2021 - Kvalifikace OLOMOUCKÉHO kraje - Omega, dvouhra MUŽI
Jana Sovová, 08.08.2021

V sobotu 7.8.2021 OMEGA centrum žilo antukovým turnajem v rámci Kvalifikace na Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů. Na 8 kurtech od rána bojovalo 32 hráčů o postup do hlavní soutěže turnaje. Na turnaji jsme mohli vidět vysoce kvalitní tenis a adeptem na vítěze byl téměř každý hráč. Hodně zápasů končilo nejtěsnějším poměrem v tie-breaku. Kromě hráčů z celé České republiky jsme zde uvítali i hráče z Německa, který bojoval v rámci „finále B“ o postup, avšak podlehl v něm budoucímu vítězi útěchy, rovněž nováčkovi turnaje, Adamovi Sekaninovi.

V hlavní soutěži si ceny za 3. místo odváželi Radim Kijonka a Vlastimil Crha. Vítězství a jasný postup turnajem si díky své bezchybné a pestré hře pohlídal Marcel Bryška, který ve finále porazil Aleše Vaculíka poměrem 6:2.

V neděli 15.8.2021 ještě pokračuje série turnajů MalýOpen kvalifikačním turnajem čtyřher. Všichni hráči se však již nyní těší na blížící se Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů, které se na kurtech v OMEGA centru sportu a zdraví uskuteční ve dnech 3.-5.9.2021. Na veškeré turnaje se mohou zájemci hlásit přes www.malyopen.com.