Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Tenis u moře 2018 – Makarská Riviera - 16. – 23. 06. 2018
František a Daniel Malý, 29.06.2018

Čtrnáctý ročník tradičního tenisového turnaje v Chorvatsku jsme opět strávili v tradičním letovisku na Makarské, které nás ve své historii hostilo již po páté.

Počasí, kurty i moře patří v Makarské tradičně k těm stálým, takže ačkoliv vítr a hlavně déšť ovlivňovali ostatní kouty v Chorvatsku, zejména na Istrii, nás to jen „lízlo“ a my jsme si užívali pohodové sportovní dny, teplé moře a velmi příjemné večery, které jsme společně trávili tradičně u karet, sklenky vínečka a dalších radovánkách.

Turnaj byl rozdělen dle výkonnosti na kategorie Hard a Medium a rozplánován do celého týdenního pobytu, takže každý si zahrál slušnou porci zápasů s vyrovnanými soupeři a tím o to bylo cennější konečné umístění a vítězství v dané kategorii.

Závěrem bychom Vám všem chtěli velmi poděkovat za nejen skvělé herní výkony, fair play hru, ale především za to, že jste opravdu skvělí lidé a přátelé, s kterými je radost trávit svůj volný čas. Velmi si toho vážíme, že s námi na tyto akce jezdíte.

Děkujeme všem věrným starým i novým přátelům a kamarádům a těšíme se s vámi všemi na další setkání nejen u moře, ale i na dalších turnajích MalyOpen 2018.

S přátelským pozdravem Vám všem

Dan a František



Makarska 2018 výsledky:

Čtyřhra HARD:

1.Herzán Drahoš a Havránek Martin

2.Ducháček Pavel a Tůma Pavel
3.Štědroňský Radek a Skalík Mirek
4.Přádný Jaroslav a Sork Viktor
5.Žabka Tono a Kukla Roman
6.Verner Josef a Hradecký Michal


Čtyřhra MEDIUM:

1.Zakouřil Martin a Michera Luděk

2.Skokan Karel a Filip Mirek
3.Měch Jiří a Thietz Jürgen
4. Švarc Martin a Foltýn Richard
5.Kolín František a Novák Marek
6.Stuch Miloš a Velecký Tomáš
7.Chleboun Jan a Daněk Aleš
8. Špůrek Marcel a Malý Daniel


Čtyřhra ŽENY:

1.Vašutová Monika a Šindlerová Jarka

2.Stropková Boženka a Pavlíková Eva
3.Fuksová Natálka a Múčková Jana
4.Červenková Radka a Vernerová Markéta


Čtyřhra MIX I.

1.Fuksová Natálka a Herzán Drahoš

2.Šindlerová Jarka a Měch Jiří
3.Kovářová Barbora a Kovář Richard
4.Červenková Radka a Štědroňský Radek
5.Vernerová Markéta a Verner Josef


Čtyřhra MIX II.

1.Pavlíková Eva a Čapek Vláďa

2.Mádlová Anička a Mádle Martin
3.Stropková Boženka a Pavlík Zdeněk
4.Vašutová Monika a Thietz Jürgen


Dvouhra HARD I.

1.Tůma Pavel

2.Zakouřil Martin
3.Sork Viktor
4.Kolín František
5.Havránek Martin
6.Stuchl Miloš


Dvouhra HARD II.

1.Ducháček Pavel

2.Kovář Richard
3.Přádný Jaroslav
4.Herzán Drahoš
5.Mádle Martin
6.Verner Josef


Dvouhra MEDIUM I.

1.Fuksová Natálka

2.Hradecký Michal
3.Švarc Martin
4.Žabka Tono
5.Novák Marek
6.Foltýn Richard
7.Velecký Tomáš
8.Špůrek Marcel


Dvouhra MEDIUM II.

1.Filip Mirek

2.Čapek Vláďa
3.Daněk Aleš
4.Michera Luděk
5.Thietz Jürgen
6.Chleboun Jan


Dvouhra ŽENY:

1.Pavlíková Eva

2.Vernerová Markéta
3.Múčková Jana
4.Mádlová Anička
5.Kovářová Barbora
6.Červenková Radka








Příští akce
 
22.06. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
29.06. Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje
13.07. MO - Praha "RK Cup", dvouhra a čtyřhra Open
13.07. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
20.07. MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open
27.07. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
03.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
03.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
10.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
10.08. MO - GRILOVACÍ turnaj, 31. ročník Maly´s Cup
 


Malý Open 2024
30.04.2024
 
1.Vaculík Aleš109
2.Hirsch Petr89
3.Dvořáček Libor79
4.Bryška Marcel72
5.Pluskal Patrik61
6.Janíček Radim53
7.Zrnčík Patrik53
8.Juránek Pavel52
9.König Leopold52
10.Páleník Petr52
 

Malý Open 2024 ŽENY
30.04.2024
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Melicharová Klára31
4.Neúročná Martina31
5.Němečková Naďa26
6.Ondrušíková Petra26
7.Dobešová Petra21
8.Paulátová Jana21
9.Homolová Dana16
10.Mokošová Olga16
 

Malý Open 2024 MIX
30.04.2024
 
1.Janíček Radim19
2.Kubicová Kamila19
3.Herzán Drahomír16
4.Koóšová Iva16
5.Havelka Richard13
6.Homolová Dana13
7.Ondrušíková Petra13
8.Traj Štefan13
9.Koch Pavel10
10.Paulátová Jana10
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2023
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031