Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Maly´s Cup 2017 - Brno Chrlice 15.7.2017
Daniel Malý, 15.07.2017

V sobotu 15.7.2017 se v Brně Chrlicích uskutečnil nejstarší tenisový turnaj, který se koná v rámci okruhu Malý Open a to tradiční Maly´s Cup.

Tento turnaj započal svoji historii před dvaceti čtyřmi roky, kdy se zástupci rodiny Malých a jejich přátelé, poprvé setkali na tenisovém klání (které tehdy vyhrál Cyril Malý) a na následném večerním posezení s ostatními rodinnými příslušníky a přáteli (proto také Grilovací turnaj).

Ačkoliv od prvního turnaje uběhlo hodně času, podoba turnaje si zachovala svůj stejný průběh - po kvalitním tenisu si hráči včetně jejich rodinných příslušníků posedí u dobrého vínka a ochutnají grilované speciality, které jsou pro ně nachystány a v příjemné přátelské atmosféře zhodnotí nejen své tenisové výsledky.

Letošní ročník byl poměrně nejistý, předpověď počasí nebyla zcela příznivá, dešťové přeháňky se očekávaly na celém území ČR, naděje však umírá poslední a i tentokráte Sv. Petr Nebeský při nás stál a přes dvě kratší a jednu delší přeháňku nám umožnil turnaj odehrát. Opravdu VELKÉ poděkování a respekt patří Vám všem hráčům, kteří jste se této předpovědi nezalekli a v plné síle k nám do Brna i z velkých dálek dorazili.


V Brně Chrlicích máme pro tento turnaj devět kurtů a i tentokrát byly plně využity pro čtyři soutěžní kategorie – čtyřhra Hard 16 dvojic, která byla zároveň také jako kvalifikace na letní mistrovství do Prostějova. Druhá soutěž čtyřhra medium – také 16 dvojic, třetí soutěž – čtyřhra ženy – 8 dvojic a poslední kategorií byla čtyřhra Mix, kde bylo párů 16. Takže velmi slušný počet zápasů na jeden den.

Díky dešťovým pauzám se poslední zápasy odehrávaly již ve večerních hodinách a samotné vyhlášení pak za jasné noční oblohy. Proto děkujeme za vaši trpělivost a pochopení k nastalé situaci, kterou jsme se pokusili vyřešit tou druhou činností, která je s tímto turnaje spojená a to Grilováním.

Tímto bych chtěl poděkovat celému organizačnímu týmu, děvčatům Andrei, Lence a Katce za péči k vám, velké poděkování patří Peti Malé, Zojce a Jarkovi Vyhnalíkovým za skvělou přípravu grilovaných specialit a kuchaři Toňovi za jejich ugrilovaní, Karlovi Skokanovi za pomoc při přípravě a Bobovi Nejedlému za večerní zábavu u kytary a pak to největší poděkování patří Františkovi Malému a Bobovi Štěrbovi, na kterých byla největší tíha a tlak při řízení turnaje. A na závěr ještě jednou, to hlavní poděkování Vám všem hráčům – Díky moc, jste skvělí :-)

Krásné léto, užijte si fajn dovolenou a těšíme se na další setkání s Vámi, máme Vás rádi :-). A jedna gratulace na závěr pro Evžu Šika a jeho vnoučka Edíka.

Dan Malý a rodina Malých

Konečné výsledky:

Čtyřhra Hard
1. Kučírka Josef - Lapčík Martin

2. Skalík Miroslav - Janíček Radim
3.-4.
Krejčiřík Vít - Laštůvka Marek, Šíma Jiří - Zlámal Libor
5.-8.
Cendelín Přema - Herzán Drahoš, Kašper Vladislav - Šedivý Jiří
Štědronský Radek - Urbanec Vláďa, Nejedlý Robert –Koóš Štěfan
9.-10.
Hřebíček Bohumil - Plšek Jaroslav, Bořil Miloslav - Tománek Ondřej
11.-12.Indruch Michal - Heimel Oto, Veselský Petr - Čermák Igor
13.-16.
Čermak Ivo - Fasura Marek, Zbránek Vlastimil - Hrstka Radim
Čermák František – Těžký Roman, Sedlák Marek – Vala Mirek

Čtyřhra Medium:
1. Popelka Alexander – Tůma Pavel

2. Seidl Jan - Maršalík Roman
3. Krajčír Cyril - Mračna Vladimír, Táborský Josef - Jůn Ladislav
5.-8.
Říha Milan - Chocholouš Petr, Král Karel - Šacher Jirka
Šperl Leoš - Kočíř Franta, Krátký Karel – Šuler Marek
9. Hubka Vladimír - Kokeš Miroslav,
10. Marek Pavel - Pagáč Martin
11.-12. Vyhnalík Jaromír - Ondroušek Pavel, Salač Petr - Němeček Marcel
13.-16.
Švarc Martin - Skokan Karel, Kadlec Pavel – Otáhal Aleš,
Kovač Petr – Němec Jindřich, Šik Evžen – Daněk Aleš

Čtyřhra Ženy:
1.Padúchová Olga - Ždánská Dita

2.Švécarová Pavla - Bulíčková Aneta
3.-4.
Koóšová Ívana – Konrádová Lenka, Klemová Alena - Šoupalová Radka
5. Vejmělková Jaroslava - Jarošová Hana, 6. Křupková Matrtina – Kusnierzová Petra
7.-8. Marková Karla - Svobodová Jana, Nejedla Jana - Šedivá Renata

Čtyřhra MIX:
1. Krupková Martina - Janíček Radim

2. Kusnierzová Petra - Němec Jindřich
3.-4.
Zlámalová Marcela - Zlámal Libor, Bulíčková Aneta - Tománek Ondřej
5.-6.
Padúchová Olga - Hřebíček Bohumil, Knolová Veronika – Lapčík Martin
7.-8.
Klemová Alena – Čermák Franta, Bulková Tereza - Krejčiřík Vít
9. Konrádová Lenka - Plšek Jaroslav, 10. Švécarová Pavla - Bořil Miloslav
11.-12. Svobodová Jana - Chocholouš Petr, Koóšová Iva - Koóš Štefan
13.-14.Gabčanová Iveta - Sviečka Roman, Marková Karla - Říha Milan
15.-16. Švárná Pavla - Sedlák Marek, Konupková Bohdana - Šíma Jiří

Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za podpory statutárního města Brna.








Příští akce
 
13.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
13.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
20.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
20.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
02.09. 18.ročník MČR NEREGISTROVANÝCH tenistů 2.-4.9.2022
10.09. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, čtyřhra MEDIUM
 


Malý Open 2022
23.06.2022
 
1.Kříž Jaromír206
2.Bryška Marcel174
3.Stuchl Miloš138
4.Hrdý Richard132
5.Chrobák Radovan107
6.Reichstädter Jan102
7.Kopelec Vladan96
8.Horyna Dan91
9.Buďa Vojtěch88
10.Souček Tomáš87
 

Malý Open 2022 ŽENY
27.05.2022
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Frídlová Kamila32
4.Kadlecová Lucie32
5.Hallamová Lucie27
6.Houdek (Hejná) Jana27
7.Neuročná Martina22
8.Šustiaková Jana22
9.Kodešová Iva18
10.Ondrušíková Petra18
 

Malý Open 2022 MIX
27.05.2022
 
1.Frídlová Kamila19
2.Vrba Jaroslav19
3.Havlíček Josef16
4.Neuročná Martina16
5.Kadlecová Lucie14
6.Sokol Karel14
7.Hallamová Lucie13
8.Herzán Drahoš13
9.Dalloš Marek9
10.Havránek Martin9
 

Historická tabulka MO 1995 až 2021
31.12.2021
 
1.Bryška Marcel4889
2.Kubát Martin4172
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3854
5.Malý Daniel3670
6.Šíma Jiří3569
7.Janíček Radim3308
8.Vaculík Aleš3263
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3006