Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










13.11.2016 - badmintonový turnaj MalyOpen - BH Sprint Brno
Daniel Malý, 13.11.2016

V neděli 13.11. se v Brně na Sprintu uskutečnil Listopadový badmintonový turnaj série MalyOpen. Celkem 20 párů v kategorii čtyřhra Open a stejný počet tedy 20 párů mixů (obě soutěže ještě rozdělené na kat. Hard a Medium)si nejprve ve skupinách a následně ve vyřazovacím pavouku a v zápasech o umístění, zahrály o nejúspěšnější dvojice na tomto turnaji.

Kromě hráčů z brněnských klubů, Jihlavy nebo Kostelce nad Orlicí, zde byli zastoupeni také hráči z Vietnamu, Japonska a Finska. Mimo tyto seniorské hráče se zde předvedli také mladé naděje českého badmintonu, kteří zde přišli sbírat nejen turnajové zkušenosti, ale zde předvést pěkné badmintonové umění.

Děkujeme všem hráčům a samozřejmě hráčkám, že přijali naše pozvání a přijeli na tento turnaj podzimní části badmintonové sezóny a těšíme se opět na setkání na dalších turnajích.

Daniel Malý a Richard Foltýn

Open Hard:
1.Phu Van Vuong – Nguyen Tuan

2.Kubový Petr – Blažek Marián
3.Kůst František – Seknička Martin,
4. Pezlar Zdeněk – Nechvíle Karel
5.Prek Šimon – Poříz Vojta,
6.Smutná Tereza – Rajasarkka Johana
7.König Marián – Baisa Vít,
8.Samek Jaroslav – Sára Zdeněk

Open Medium:
1.König Marián – Zrůna Michal

2.Sára Zdeněk – Kalvoda Robert
3.Helar Jakub – Smutný Radek,
4.Foltýn Richard – Doležal Petr
5.Šemík Vladimír – Neuvirth Jakub,
6.Kubová Nikola – Hromková Veronika,
7.Čapatý Luboš – Jurček František,
8.Blažková Iris – Brávková Doubravka
9.Tvrdá Hedvika – Zachová Adélka,
10.Jůzová Bára – Kučerová Mirka
11.Königová Alena – Možnarová Tereza,
12.Komarik Libor – Zvolský Dan

Mix Hard:
1.Rajasarkka Johana – Pezlar Zdeněk

2.Hromková Veronika – Sára Zdeněk
3.Brožová Kristýna – Samek Jaroslav,
4.Tranová Mai Lan – Phu Van Vuong
5.Zachová Adéla – Prek Šimon,
6.Kubová Nikola – Kubový Petr
7.Smutná Tereza – Smutný David,
8.Tröstlová Daniela – Helar Jakub

Mix Medium:
1.Blažková Iris – Blažek Marian

2.Boyce Haruno – Nechvíle Karel
3.Jůzová Bára – Doležal Petr,
4.Kučerová Mirka – Hornung Tomáš
5.Zachová Adéla – Neuvirth Jakub,
6.Tvrdá Hedvika – Šemík Vladimír
7.Brávková Doubravka – Baisa Vít,
8.Vaňásková Bára – Moravec Jan
9.Možnarová Tereza – Zrůna Michal,
10.Tröstlová Daniela – Poříz Vojta
11.Könogová Alena – König Marián,
12.Hromková Veronioka – Kalvoda Robert








Příští akce
 
24.10. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, ZRUŠENO!!!
14.11. MO - Polička, čtyřhra muži 45+
21.11. MO - Olomouc, TH OMEGA centrum, dvouhra Open
12.12. HALOVÉ MISTROVSTVÍ,OMEGA Olomouc, čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2020 HARD
15.09.2020
 
1.Kříž Jaromír344
2.Crha Vlastimil340
3.Kubát Martin318
4.Svoboda Jaroslav308
5.Hrdina Michal270
6.Střílek Jiří270
7.Stuchl Miloš263
8.Žabka Anton243
9.Štěpánek Ivo223
10.Vápeník Erik209
 

Historická tabulka MO 1995 až 2019
31.12.2019
 
1.Bryška Marcel4634
2.Handlíř Petr3782
3.Střílek Jiří3662
4.Kubát Martin3598
5.Malý Daniel3555
6.Šíma Jiří3515
7.Janíček Radim3058
8.Vaculík Aleš3041
9.Skokan Karel2982
10.Krejčiřík Vít2950