Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










11.10.2015 - badmintonový turnaj MalyOpen - BH Sprint Brno
Daniel Malý, 11.10.2015

V neděli se v Brně na Sprintu uskutečnil Říjnový badmintonový turnaj série MalyOpen. Celkem 12 párů v kategorii čtyřhra a 10 párů mixů (obě soutěže ještě rozdělené na kat. Hard a Medium)si nejprve ve skupinách a následně ve vyřazovacím pavouku a v zápasech o umístění, zahrály o nejúspěšnější dvojice na tomto turnaji.

Kromě brněnských hráčů zde měli své silné zastoupení také hráči z Jihlavy, kteří opět předváděli své skvělé badmintonové umění a právem obsadili nejvyšší umístění téměř ve všech kategoriích.

Děkujeme všem hráčům a samozřejmě hráčkám, že přijali naše pozvání a přijeli na tento turnaj podzimní části badmintonové sezóny a těšíme se opět na setkání na dalších turnajích.

Daniel Malý a Richard Foltýn

Čtyřhra Open Hard:

1. Helar Ondřej - Helar Jakub

2. Poříz Leoš - Šemík Vláďa
3. Komarovský Petr - Haider Shoaib
4. Sáňka Miloslav - Říha Michal
5. Pořízová Radka - Vítková Adéla
6. Foltýn Ricardo - Jurček František

Čtyřhra Open Medium:

1. Kubový Petr - Nechvíle Karel

2. Šemík Vladimír - Helar Jakub
3. Haider Shoaib – Kubová Nikča
4. Ondráčková Nela – Brávková Doubravka
5. Foltýn Ricardo - Jurček František
6. Kučerová Mirka - Jůzová Bára

Čtyřhra Mix Hard:

1. Vítková Adéla - Helar Ondřej

2. Pořízová Radka - Poříz Leoš
3. Turenová Jolana - Prudký Ladislav
4. Brávková Doubravka - Sáňka Miloslav -
5. Ondráčková Nela - Říha Michal
6. Blažková Iris - Šemík Vladimír

Čtyřhra Mix Medium:

1. Blažková Iris - Nechvíle Karel

2. Kučerová Mirka - Foltýn Ricardo
3. Jůzová Bára - Jurček František
4. Kubová Nikča - Kubový Petr








Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031